Facebook
Úvod
 
 

Informace

9. října od 19.00, Vsetín

Dům kultury, Svárov 1055

Cena vstupenky: 300 Kč na místě, děti do 6 let zdarma

Předprodej ukončen

VSTUPENKY LZE KOUPIT PŘED KONCERTEM - MÁME JICH DOSTATEK

 

 

Zveme Vás na jedinečný koncert Matta Redmana a Martina Smithe (ex-Delirious?), který se uskuteční v rámci jejich společného evropského turné. Jedinečnost spočívá v příležitosti slyšet hudbu světové kvality a společně chválit Pána Boha s hudebníky, kteří jsou známí svou vášní pro Ježíše Krista a pro uctívání. Všechny české fanoušky zveme do Vsetína a slovenské fanoušky na koncert do Ružomberku, který se koná 10. října.

 

Matt Redman a Martin Smith společně vyráží v říjnu 2013 na turné God’s Great Dance Floor nazvané podle prvního alba Martina Smithe, které vydal po ukončení činnosti známé kapely Delirious?. Matt i Martin patří mezi nejoblíbenější světové autory písní chval, z nichž mnoho se zpívá i v naší zemi, např. Hudba doznívá (Heart of Worship), Ať požehnán je Bůh (Blessed Be Your Name), Znovu (Once Again), Řeka Tvé lásky (I Could Sing of Your Love Forever), nebo History Maker.

 

Všechny vstupenky jsou na stání, nicméně pro rodiny s dětmi, seniory a vozíčkáře rezervujeme horní galerii s židlemi. Ať už máte zakoupenou fyzickou vstupenku nebo jste udělali objednávku vstupenek přes náš webový formulář, registrace pro všechny účastníky započne od 16.00 před Domem kultury. Každý účastník obdrží náramek umožňující opakovaný vstup do sálu.

 

Během vystoupení bude zajištěn překlad písní a mluveného slova.